צרו קשר

  ּ

  6 שאלות בדרך לבחירת משרד החקירות שלכם

  אם החלטתם שאתם זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי, זה סימן שאתם מוכנים "להביט למציאות בעיניים". כל שנותר לשכור את האנשים המתאימים ביותר למשימה מאחר ולבחירת החוקר הפרטי שלכם, יש השפעה קריטית על מהלך החקירה ותוצאותיה.

  מסיבות אלה ואחרות, ריכזתי עבורכם מספר המלצות, שידריכו אתכם בבחירת משרד חקירות מקצועי ומהימן, שיספק לכם את מרב המידע, שניתן להשיג ביעילות ובדיסקרטיות.

  1. האם בעליו של משרד החקירות מחזיק ברישיון?

  חוקר פרטי חייב להחזיק ברישיון, אותו הוא מקבל לאחר התמחות בת שלוש שנים במשרד חקירות מורשה, בפיקוח משרד המשפטים ולאחר שעבר מבחן הסמכה בכתב.

  לאחר שלוש שנים, מוסמך החוקר הפרטי לעבוד במשרדים אחרים ורק לאחר שמונה שנים של עבודה תחת פיקוח של בעל משרד, רשאי החוקר הפרטי לקבל רישיון לניהול משרד חקירות ולטפל בעצמו בלקוחות.

  פנייה למשרד חקירות מורשה מבטיחה לכם ניסיון רב שנים ותאפשר לכם להשתמש בממצאים שיתקבלו בכל ערכאה משפטית שתיבחר.

  שימוש בשירותיו של בעל משרד חקירות החבר בלשכת החוקרים הפרטיים מבטיח שהמשרד כפוף לחוקים וכללי אתיקה מחמירים עוד יותר.

  2. מה תחום ההתמחות של משרד החקירות?

  מומלץ לפנות אל חוקר פרטי אשר מרבית עיסוקו וניסיונו מתמקדים בתחום הרלוונטי לעניינכם.

  משרד חקירות, המתמחה במודיעין עסקי למשל, לא בהכרח יטיב לסייע לך בחקירת בגידה ולהיפך. משרד חקירות שמתמחה בחקירות ביטוח בארץ לא יוכל לסייע לכם בחקירה כלכלית באירופה.

  עשו "שיעורי-בית", אספו מידע ובחרו את משרד החקירות, המומחה במעקבים ובחקירות בתחום המתאים ביותר לדרישותיכם.

  3. האם יש המלצות מלקוחות מרוצים?

  אתם מרגישים שחרב עליכם עולמכם או כל העולם נגדכם (תלוי איך מסתכלים על זה) אבל אתם לא לבד , רבים וטובים היו בסיפור כזה לפניכם. חוקר פרטי מקצועי ואמין יספק לכם המלצות מלקוחות, אשר עימם עבר תהליך דומה לזה שעומד בפניכם. אל תהססו לבקש, לקרוא המלצות ואף לשוחח עם לקוחות מרוצים.

  4. האם המשרד מעודכן בחדשנות טכנולוגית?

  התפתחויות טכנולוגיות ואמצעים חדשניים חשובים מאין כמותם בעולם הבילוש, המודיעין והחקירות. חוקרים מן ה"דור הישן" לא תמיד מעורים בחידושים טכנולוגיים, ניסיונם הרב, אמנם מחפה אבל לא תמיד יספיק הוותק בכדי להתמודד עם אתגרי הטלפונים החכמים, המחשבים, האפליקציות ומערכות המידע. משרד חקירות צריך להיות כל הזמן "עם היד על הדופק", מעודכן בטכנולוגיות המתקדמות בתחום התקנת מצלמות ושאר אמצעים, להשגת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו.

  5. כמה זה עולה לכם?

  אל תתנו לשיקולי המחיר להכריע ולהתפתות להצעה הזולה ביותר, כי הזול ביותר הוא לא הטוב ביותר- חוקרים רבים הגובים מחיר נמוך, שולחים למעקב חוקר אחד במקום צוות, 'מעבים' שעות וק"מ ומעסיקים מתאמנים ולא חוקרים רישויים.

  6. מהי תחושת הבטן שלכם?

  כן, תחושת הבטן שלכם.

  האם יש לכם כימיה עם האדם הניצב מולכם? האם הוא משדר מקצועיות, אחריות ורגישות למצב?

  חשוב להיזהר משרלטנים או רכלנים, שיחלקו את פרטי המקרה שלכם עם אחרים.

  שכירת שירותיו של חוקר פרטי מחייבת יחסי אמון. חוקר פרטי נחשף לפרטים האינטימיים של חייכם או העסק שלכם לכן הוא חייב להיות אדם דיסקרטי ואמין, שאפשר לסמוך על שיקול דעתו ודרך עבודתו.

  צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ דיסקרטית.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ