צרו קשר

  ּ

  חקירות כלכליות

  האם אתם נמצאים בתהליך גירושין וזקוקים למידע על המצב הכלכלי של בן או בת הזוג?

  האם אתם עומדים להתחתן ורוצים לדעת איזה רכוש באמת קיים במשפחת המחותנים?

  האם אתם בעיצומו של הליך הוצאה לפועל וצריכים לדעת מצב פיננסי עדכני של הצד השני?

  האם אתם חושדים שמעלימים מכם כסף ששייך לכם?

  חקירות כלכליות מתמקדות באיתור רכוש וכסף או בחינת יכולת כלכלית של הצד שמנגד. בתום החקירה הכלכלית, יוצג בפניכם פרופיל כלכלי מפורט הכולל מען, עיסוק, רשימת נכסים ורכוש, כספים צבורים, זיקה לחשבונות בנק, חברות בבעלות, ביטוחים, כלי רכב רשומים, איתור חייבים, מקורות הכנסה גלויים וסמויים ועוד.

  חקירות כלכליות לאיתור כסף ורכוש נערכות כחלק מחקירת אישות כאשר עולה צורך לקבל תמונה שלמה אודות מצבו הכלכלי של הצד השני, לפני נישואים או גירושין. בהעדר הידע המקיף, אתם עלולים לחתום על הסכם נישואין או גירושים, שיותיר אתכם עם הרבה פחות ממון.

  חקירות כלכליות – למגוון מטרות

  בקר חקירות ושירותי מידע יבצעו עבורכם איתור כסף ורכוש, מעקבים וייעוץ בתחומים הבאים:

  • בדיקות מהימנות – חקירות מהימנות לעסקים ולחברות, בדיקת אופי, עבר, מצב כלכלי ואמינות לעובדים או שותפים, פוליגרף, חקירות ומעקבים, סמויים וגלויים.
  • חקירות פנים-עסקיות – חשד למעילה, בדיקת גניבות וחוסר כספי.
  • שליטה ובקרה –מצלמות אבטחה סמויות וגלויות, מנגנונים חכמים, שליטה ובקרה מרחוק.
  • אבטחת מידע – פתרונות מחשוב, בדיקות ואיתור ברשת האינטרנט, סריקה ושיחזור קבצים.
  • מודיעין עסקי – שירותים סמויים וגלויים, כגון: לקוח סמוי ומניעת ריגול תעשייתי.

  בקר חקירות ושירותי מידע הוא משרד בעל תפיסה חדשנית באמצעים הטכנולוגיים ובשיטות העבודה, בעל מוניטין, אמינות וניסיון מקצועי רב. אנשינו יעזרו לכם להתמודד בהצלחה עם אתגרי עידן המחשבים, האתגרים האנושיים ומגוון הסכנות האורבות לעסק שלכם. אנו מומחים בחקירות כלכליות, בתצפיות ובמעקבים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים ומציבים את הלקוחות שלנו בעמדת כוח עם המידע הרחב והעדכני ביותר שניתן להשיג.

  הצוות המיומן של בקר חקירות ושירותי מידע יבצע עבורכם חקירה כלכלית מקצועית לתמונה תמונה רחבה אשר תאפשר לכם לקבל את הכסף או הרכוש השייכים לכם.

  באילו מקרים חקירות כלכליות יסייעו לכם? החל מבניית תיק גירושין, בירור יכולותיהם הפיננסיות של שותפים עסקיים ועוד – אין ספק שבדיקה מעמיקה זו תסייע לכם. יותר ויותר, אנו מוצאים את עצמנו במצב של חוסר וודאות. אכן, אנו צועדים לעבר קדמה טכנולוגית – ובמקביל נאלצים להתמודד עם מציאות מורכבת המעוררת חשדות. מעוניינים לוודא כי בן או בת הזוג אינם מסתירים מכם חשבונות בנק או ירושות? ברצונכם לבדוק האם השותף העסקי שלכם מעורב בתביעות אזרחיות? לצורך איתור האמת, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל בקר חקירות ושירותי מידע. עובדי משרד זה מסתייעים בפתרונות המרשימים ביותר ובכלים טקטיים.

  המציאות בה אנו חיים הינה מורכבת – בכך אין כל ספק. למעשה, היא השתנתה רבות מאז היינו ילדים, כאשר כיום אנו נחשפים ליותר ויותר מעשי שחיתות ובגידות. כתוצאה מכך, אנו גדלים להיות בוגרים חשדניים – ובצדק. עומדים בפני הליך גירושין? נמצאים בסכסוך עם הקולגה בעבודה? כך או כך, כדי שידכם תהייה על העליונה, מומלץ לפנות אל חוקרים פרטיים ולבקש מהם שיסייעו לכם בעת ניהול חקירות פרטיות.

  סוג חקירות זה מיועד למגוון מצבים ודרכו ניתן לגלות עולם ומלואו. כאשר מדובר בבניית תיק גירושין, לדוגמא, אנו נרצה לברר מהו מצבו הכלכלי של הבן אדם ממנו אנו מתגרשים. החל מנדל"ן, קרנות וקופות גמל, ירושות ועד כלי רכב – מומלץ לקבל תמונה מלאה לגבי הרכוש שנצבר.

  בנוסף, חקירות אלו יסייעו גם בתחום העסקי. בעלי עסק או חברה ומעוניינים להיכנס לשותפות? נלקח מכם רכוש וברצונכם להשיב אותו אליכם? בזכות סוג חקירה זה תוכלו לבצע כל זאת כראוי. כלומר, החל מבדיקת תחום העיסוק, מקורות ההכנסה ועד איתור תיק של הוצאה לפועל המשויך לנחקר – כך תוכלו להסיר את הערפל ולראות בבירור.

  לשמור על דיסקרטיות

  לאור המציאות בה אנו חיים, מומלץ להחזיק ביתרון על פני האחרים – ולפנות אל בקר חקירות ושירותי מידע. בזכות שיתוף פעולה זה, תוכלו לברר על ההתנהלות העסקית של השותפים הפוטנציאליים, לברר האם לבן הזוג קיימים נכסים מוסתרים ועוד. כל זאת, תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר ושמירה על דיסקרטיות.

  חוקר כלכלי מנוסה ומיומן יענה לכם על השאלה החשובה מכל: האם מועלים באמונכם? בין אם מדובר באנשי עסקים, עורכי דין, בנקאים או שמא מדובר בבני זוג העומדים בפני הליך גירושין, ישנם יותר ויותר אנשים המבקשים לאתר מידע כלכלי על האנשים הסובבים אותם. כך, הם יוכלו להסיר את מסך העשן – ולהתקדם בחייהם כראוי. מעוניינים לברר על התנהלותו העסקית של שותף פוטנציאלי? ברצונכם לבדוק את ההתנהלות העסקית של לקוח או ספק? או שמא תרצו לאתר רכוש של בן הזוג – לצורך בניית תיק הגירושין? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל בקר חקירות ושירותי מידע. עובדיו של משרד זה מחזיקים בהכשרה המקיפה ביותר כמו גם בניסיון מרשים בתחום החקירות הכלכליות, חקירות אישות ועוד.

   

  שיתוף פעולה מקצועי עם חוקר כלכלי

  מאז ילדותנו, חינכו אותנו לסמוך אחד על השני – ולהעניק אמון בסביבתנו. עם זאת, ככל שאנו מתבגרים הולכת וגוברת ההבנה כי סובבים אותנו אנשים אשר לאו דווקא רוצים בטובתנו. בין אם מדובר בזוגיות מתפוררת או שמא מדובר בשותפים עסקיים מפוקפקים – נדמה כי קשה לסמוך על אנשים כבעבר.

  בהתאם לכך, מומלץ ביותר לברר האם החשדות שלכם נכונים – ולפנות אל חוקר כלכלי. כלומר, בזכות שיתוף פעולה זה תוכלו להשיג את ההוכחות הדרושות, להציג אותן בפני האנשים הרלוונטיים – ולהתחיל בהליכים בהקדם.

  בבואכם לפנות אל חוקר זה, רצוי לברר האם סיים את הלימודים המתאימים כמו גם לבדוק האם עבר התמחות במשרד חקירות. כמו כן, רצוי להבהיר האם הוא מחזיק ברישיון המתאים בכדי לעסוק כחוקר פרטי. כעת, יהיה עליכם להסביר את מצבכם ואיזה מידע תרצו לקבל: החל מבדיקה בטרם ביצוע עסקאות, איתור קיומן של חובות, התנהלות עסקית בעייתית, בדיקה לפני הסכם הגירושין ועוד.

   

  לפזר את הערפל

  אמון הוא דבר נרכש. וזאת, לאור העובדה כי רבים מתנהלים בצורה המשפיעה עלינו לרעה. בהתאם, כדי לפזר את הערפל ולהגיע אל האמת במהרה, מומלץ לפנות אל בקר חקירות ושירותי מידע. החל מביצוע חקירות כלכליות, חקירות אישות, מעקבים ואף בדיקות פוליגרף – צוות המומחים של המשרד יסייעו לכם במקצועיות רבה.

   

  ידע הוא כוח והאמת שווה לכם כסף!

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ