צרו קשר

  ּ

  מעקבים

  שמתם לב להתנהגות מעוררת חשד? אשתך נעלמת בלילות? בעלך מקבל שיחות טלפון והולך לדבר בשקט בצד? סכומי כסף נעלמים פתאום מהחשבון המשותף? העובד שלכם נעלם במשך שעות ואי אפשר להשיגו? האם בנכם או בתכם המתבגרים מתנהגים מוזר?

  לעיתים אין ברירה, אלא להביט במציאות כפי שהיא ולהפעיל שירותי מעקב מקצועיים של משרד חקירות . במקרים כאלה חשוב להגיב, לפעול נכון ובזמן.

  אל תהיו האחרונים לדעת, כי ידע האמת הוא כוח.

  בקר חקירות ושירותי מידע מומחים בביצוע מעקבים, אמצעי חוקי ויעיל לאיסוף ראיות קבילות בבית משפט, כמו גם לשם עימות 'פנים אל פנים', ביניכם לבין מושא החקירה. אנו עורכים מעקבים מסחריים, מעקבי אישות, מעקבים אחר בני נוער ומעקבים של נזיקין. כמו כן הצוות שלנו מיומן בפגישות תחת כיסוי ומעקבים חוזרים אחר אנשים שחשפו מעקב קודם.

  מעקבי אישות:

  כאשר קיים חשד של בגידה בין בני הזוג – בעלך נעדר מן הבית לשעות ארוכות, טס לחו"ל שלא בענייני עבודה, אשתך צמודה אל הטלפון הנייד, גם בשירותים ובמקלחת, עולה הצורך במעקב צמוד. מעקב מקצועי של בקר חקירות ושירותי מידע יוכיח, ללא ספק, אם החשדות שלכם נכונים, או יסיר דאגה מליבכם ויאפשר לכם להמשיך בנחת את חייכם המשותפים.

  עיקר עבודתנו כבלשים פרטיים היא חקירות ומעקבים בתחום האישות, להוכחה או להפרכה של חשדות בדבר בגידות ולסיוע בבניית תיקי גירושין.

  צוות החוקרים המיומן והמסור שלנו מבצע מעקבים וחקירת בגידות ברגישות ובדיסקרטיות. אנו נדאג שיהיו ברשותכם הכלים להתמודדות עם המצב בצורה הטובה ביותר – נבצע חקירה מקיפה ואובייקטיבית, על-מנת להציב אתכם בעמדת כוח, כשבידכם כל האמת.

  מעקבים מסחריים:

  בקר חקירות ושירותי מידע מסייעים לבעלי עסקים החושדים כי מתבצעת מעילה או גניבה במקום עבודתם, אך חוששים לפגוע באווירה הכללית וכן לבעלי עסקים הזקוקים לפיקוח ובקרה אחר ביצועי עובדים ומתחרים עסקיים. אנו מבצעים מעקבים אחר: סוכני מכירות ושרות, אנשי שטח, מנהלי עבודה, מנהלים בדרגי ביניים ומנהלים בכירים, אנשי שיווק, נהגי משאיות, קווי חלוקה, שותף ואף לצורך ניתוח ביצועים של מתחרה עסקי.

  מעקבים כלכליים:

  הצוות המיומן של בקר חקירות ושירותי מידע מבצע מעקבים יסודיים לאיתור כספים ורכוש ולביצוע חקירה כלכלית איכותית ומקיפה, שתתן בידכם דו"ח שלם לגבי האדם הנחקר, בעיצומו של הליך הוצאה לפועל, או במקרי חשד של העלמת כספים. רק מעקב מקצועי יספק לכם תמונה כספית מלאה ויאפשר לכם לקבל את כל מה שמגיע לכם. במקרים רבים ידע אינו רק כוח, אלא: האמת שווה הרבה מאוד כסף.

  מעקבי תביעות נזיקין:

  אחד התחומים הנפוצים ביותר בהם מתבצעים מעקבים לצורך איסוף ראיות הנו תביעות נזיקין של חברות ביטוח בהם נפגעי גוף ונפש מגישים תביעה משפטית, בדרך כלל כנגדן במקרים של תאונות דרכים, רשלנות רפואית ותאונות עבודה. שירותי עיקוב מתבצעים גם בתביעות אזרחיות, כאשר קיים חשד לדרישה של פיצויים מיותרים.

  בקר חקירות ושירותי מידע מבצעים מעקבים מקצועיים ומספקים מידע קביל, ראיות מתועדות בצילום איכותי ודו"ח כתוב לצורך הצגתם בבית המשפט – כסיוע לטענותיכם. עדותו של חוקר פרטי המלווה בתיעוד, תצלומים וסרטי וידאו הנה עדות חזקה ומהימנה בעת דיון בבית המשפט, בתביעות אזרחיות כמו גם בתביעות פליליות.

  מעקב אחר בני נוער:

  בגיל ההתבגרות, הגבולות אינם תמיד ברורים והצורך בשייכות ובקבלה עלולים לגרור בני נוער למצבים מסוכנים. אם אתם דואגים כי ילדכם חשופים לפעילות המזיקה להם, אם הם מתרועעים עם קבוצת נוער שאינה לטעמכם, אם עולה אצלכם החשד שהם משתמשים בסמים או מתעסקים בפלילים, אם אתם רוצים להבטיח את ביטחון ילדכם – מעקב דיסקרטי הוא הפתרון בשבילכם.

  תשומת לב לסימנים המחשידים וההתמודדות עם האמת מוקדם ככל האפשר, הכרחית בכדי להתערב ולמנוע את הידרדרות המצב.

  בקר חקירות ושירותי מידע יציגו בפניכם תמונת מצב עדכנית לגבי ילדכם ובכך נוכל יחד למנוע הסתבכויות מיותרות.

  במעקב אחר בני נוער הסודיות חשובה במיוחד. זהו עניין רגיש, אשר צריך להתבצע רק על ידי חוקרים מקצועיים ומנוסים, על מנת שלא לסכן את מערכת היחסים ביניכם לבין ילדיכם.

  צוות החוקרים של בקר חקירות ושירותי מידע מבצעים מעקבים בכל התחומים, בארץ ובחו"ל, תוך שימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, ברגישות ובחשאיות מוחלטת.

  אני מזמין אתכם לפגישת ייעוץ דיסקרטית, בזמן ובמקום שנוחים לכם

  וביחד נביט למציאות בעיניים.

  לקביעת פגישת ייעוץ:

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ