צרו קשר
ּ

חקירות אישות

זאת לא סתם תחושה שכולם מסביב בוגדים.

סקרים עדכניים מראים כי 85% מהישראלים הנשואים בגדו, בוגדים או שאינם פוסלים אפשרות לבגידה בבן או בת זוגם.

בתקופה האחרונה שמתם לב להתנהגות יוצאת דופן או מעוררת חשד? שעות עבודה שמתארכות? הוצאות לא מוסברות בחשבון המשפחתי? היצמדות חריגה לטלפון הנייד?

אולי אתם בעיצומו של תהליך גירושין וזקוקים למידע על מצבו הכלכלי של הצד השני?

אתם מסתובבים עם מחשבה טורדנית בראש ומועקה כבדה וזה בדיוק הזמן להשתמש בשירותי חוקר פרטי, כי חשוב לפעול נכון ובזמן.

יהיו העובדות אשר יהיו, אתם צריכים לדעת את האמת ובהקדם.

תחום העיסוק המרכזי של בקר חקירות ושירותי מידע הוא חקירות אישות ומעקבים.

צוות החוקרים המיומן והמסור ילווה אתכם בכל היבטי החקירה ויפעל בשטח על מנת לבנות את התיק המקיף ביותר, שיציב אתכם בעמדת כוח בהמשך התהליך.

מעקב לא חייב להסתיים בתיק גירושים, אבל אם תוצאות החקירה יובילו לכך, חשוב לאסוף כל מידע עדכני ומפורט על בן או בת הזוג, על מנת לתת לכם נקודת פתיחה גבוהה יותר במשא ומתן.

בקר חקירות ושירותי מידע עורכים גם חקירות כלכליות לאיתור כסף ורכוש במסגרת חקירת אישות כאשר יש צורך לגלות פרטים על מצבו הכלכלי של הצד השני, לפני נישואים או גירושין. בלי הידע המקיף, אתם עלולים לחתום על הסכם נישואין או גירושים, שיותיר אתכם עם הרבה פחות ממון.

אני מזמין אתכם לפגישת ייעוץ דיסקרטית, בזמן ובמקום שנוחים לכם

וביחד נביט למציאות בעיניים.

חקירות אישות: להשיג ראיות מדויקות

ניהול חקירות אישות מתבסס על מספר טכניקות ושיטות פעולה. החל מביצוע מעקבים, איתור חשבונות בנק ועוד – כדי להגיע אל האמת יש למשוך את הפלסטר מהר ולחפש את הראיות החותכות. רק כך אנו נוכל לסגור דלת אחת ולפתוח אחת חדשה בלב שלם. חוששת שמא בן הזוג בוגד? נמצא בהליך גירושין ומעוניין להכין תיק מקיף? יש לפנות אל בקר חקירות ושירותי מידע. צוות המשרד מעניק שירות מדויק עבור קהל לקוחותיו – תוך שימוש בטכניקות העבודה המתקדמות ביותר כמו גם יחס אישי ודיסקרטיות.

 

כאשר אנו חושבים על המילה 'חקירה' לרוב נדמיין חדר אפל במטה המשטרה. עם זאת, המציאות עולה על כל דמיון או סרט, כאשר רבים מאתנו מחפשים אחר האמת כאשר מתעוררים חשדות. נמצאים בזוגיות ארוכה וחוששים כי הצד השני בוגד? נמצאים בהליכי גירושין ורוצים לבנות את התיק כאשר ידכם על העליונה? יש לכך פתרון! כדי להפוך את המציאות לברורה הרבה יותר, יש לפנות אל משרד חקירות אישות.

בזכות שיתוף פעולה זה לא תאלצו להטיח האשמות חסרות בסיס. למעשה, בזכות התוצאות שיתקבלו תוכלו להגיע בטוחים באמת – כאשר בידכם נמצאות הראיות השונות. החל מביצוע מעקב אחר הגורמים הרלוונטיים, איתור דירות המסתור כמו גם בירור חשבונות בנק מוסתרים ועוד – ניתן לפעול בזהירות כדי לחבר כראוי את פיסות הפאזל.

כמו כן, בזכות בדיקות בתחום האישות ניתן יהיה לנהל את הליכי הגירושין – כאשר אתם מחזיקים ביתרון. כלומר, החל מאיתור זכויות שונות בקופות גמל, נדל"ן המופיע על שם הנחקר, לצד חובות והיבטים אחרים – כך ניתן יהיה להרכיב תמונה מלאה ולתכנן את הצעדים הבאים כראוי.

לחבר את פיסות הפאזל

הלב הוא הרבה מעבר לשריר – הוא מסמל רגשות אמתיים ביותר. בהתאם, כאשר אנו מתמודדים עם משברים בחיינו האישיים, חשוב ביותר למצוא את מלוא המידע כדי להשלים את התמונה. כך, נדע להתמודד עם המציאות כראוי ונפתח דף חדש. גם אתם מעוניינים בכך? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם בקר חקירות ושירותי מידע.

 

 

לקביעת פגישת ייעוץ:

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ