צרו קשר

  ּ

  בקר חקירות ושירותי מידע הינו משרד המתמחה בחקירות ובמעקבים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים, בארץ ובעולם.

  המשרד מעניק ללקוחותיו פתרונות חדשניים הן ברמת הטכנולוגיה והן בשיטות העבודה בחקירות אישות (תיקי גירושין), חקירות כלכליות, איתור כספים ורכוש, התקנת מצלמות ואמצעים טכנולוגיים ובדיקות פוליגרף.

  תחום המעקבים הינו לב ליבה של עבודת המשרד וצוות העוקבים של המשרד הינו חוד החנית בתחום זה שכולל מעקבי אישות (בגידות) , מעקבים מסחריים ועסקיים , מעקבי נזיקין ומעקבים אחרי בני נוער.

  בבקר חקירות ושרותי מידע אנו רוצים לשרת ולעבוד עם מי שמאמין במה שאנו מאמינים – שתפקידנו לשקף את המציאות, להציב מראה של אמת וללא פילטרים .

  בבקר חקירות ושרותי מידע אנו מאמינים בקריאת תיגר על המצב הקיים של חוסר הידיעה או עצימת העיניים ואנו מאמינים שביכולתנו לגלות את האמת ולתת ללקוח ידע , שלהשקפתנו הוא כח. אנו מאמינים בחשיבה שונה .

  והדרך בה אנו עושים זאת היא באמצעות מקצועיות , יצירתיות , אמינות , דיסקרטיות ושקיפות מלאה תוך עמידה בחוקיות השגת הממצאים כדי שהלקוח יוכל להשתמש בהם בפני הרשויות.

  קרה שאנו גם עושים זאת הכי טוב.

  בראש המשרד עומד איציק בקר, חוקר פרטי בעל רישיון לניהול משרד חקירות ממשרד המשפטים וחבר בוועד המנהל של לשכת החוקרים הפרטיים. בעל ניסיון מקצועי עשיר כאיש שירותי הביטחון במשרד ראש הממשלה.

  צוות המשרד מונה עשרה חוקרים מיומנים, הרואים בגילוי האמת – אתגר ושליחות.

  המשרד בעל שיתופי פעולה מגוונים עם משרדי חקירות בארץ ומחוצה לה המאפשרים מתן פתרונות משולבים ומענה מדויק לכל משימה.

  הזמנת חקירה או מעקב מחייבת התמודדות לא פשוטה עם חוסר ודאות ומציאות חדשה.

  הצוות של בקר חקירות ושירותי מידע זמין עבורך בכל זמן ומקום, מלווה אותך לאורכו של התהליך, בדגש על יחס אישי, הקשבה ובדיסקרטיות מוחלטת.

  בקר חקירות ושירותי מידע מציע פתרונות מקצועיים ומגוון כלים טקטיים בזירות פעילות שונות.

  כל אלה מציבים את הלקוחות שלנו בעמדת כוח עם המידע הרחב ביותר והעדכני ביותר שניתן לגלות.

   ּ
   למעלה

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    ּ